Doprava a platba


Doprava

V současnou chvíli rozvážíme krmení pouze v Praze!!

Doručení až k Vám domů

V rámci naší služby Vám ZDARMA přivezeme krmení až domů. Abychom zvládli vše uvařit čerstvé a včas doručit k Vám, rozvážíme vždy v ÚTERÝ a ČTVRTEK. Ještě před dokončením objednávky vyberete Vám vyhovující den + přibližný čas a my se Vám následně ozveme a dohodneme se na přesné hodině doručení. Náš milý kolega Vám krmení rád přiveze až před Váš práh a vy můžete servírovat! Pokud jste si zvolili program na dobu delší než je týden, přivezeme Vám objednávku vždy 2x do měsíce, aby Váš chlupáč dostal stravu čerstvou a vy měli místo v lednici. Pokud byste měli velkého jedlíka a malou lednici, čerstvou stravu Vám můžeme doručit každý týden.

Osobní odběr u nás v provozovně

Pokud by Vám nevyhovovalo doručení domů, je možné si vyzvednout krmení v naší provozovně na adrese: Hvožďanská 3, 148 00 Praha 11 – Chodov. Jsme tady každý všední den od 8:00 do 16:00, jen se s námi, prosím, předtím dohodněte, abychom měli Vaši objednávku včas připravenou.

Platba

V tuto chvíli je možné platit hotově při dodání objednávky nebo převodem na účet. Platby kartou pro Vás ještě připravujeme, proto prosíme o sečkání, pak pro Vás placení bude ještě jednodušší.

Chci pro svého psa jídelníček na míru

Zjistěte o čerstvém jídle více a poraďte se, co je pro vašeho psa nejvhodnější. Ozveme se Vám.